www.TynkiKatowice.pl

TYNKI KATOWICE

MASZYNOWE TYNKI KATOWICE - ŚLĄSK


Nasza firma już od wielu lat zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju prac budowlanych i remontowych. W ostatnim czasie skupiamy się przede wszystkim na tym, by naszym klientom zaproponować wykonanie profesjonalnych tynków maszynowych. Jest to taki rodzaj tynków, który ma znaczną przewagę nad tynkami wykonywanymi ręcznie. Przede wszystkim tynkowanie z pomocą maszyny jest dokładniejsze i szybsze. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że są to dwie rzeczy, których nasi klienci oczekują od naszej firmy. Z tego powodu skupiamy się na tym, aby móc zaproponować Państwu właśnie jak najdokładniejsze i najszybsze wykonanie tynków maszynowych różnego typu.

W tym celu zatrudniamy przede wszystkim doświadczonych fachowców, dla których obsługa maszyny do wykonywania tyków nie stanowi problemu. Dzięki temu zyskujemy pewność, że prace wykonane przez nasza firmę będą najwyższej jakości i zyskają Państwa zadowolenie. 

    Maszynowe tynki gipsowe Katowice i okolice   Maszynowe tynki gipsowe Katowice i okolice   Maszynowe tynki gipsowe Katowice i okolice

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno maszynowe tynki gipsowe, jak i tynki innego rodzaju. Tynki te mogą mieć różne zastosowanie. Najczęściej wykorzystywane są: 

  •  w fabrykach i halach fabrycznych,
  •  na powierzchniach parkingowych,
  •  w halach przemysłowych i handlowych,
  •  jako podłoże pod panele czy kafelki,
  •  jako samodzielna, dekoracyjna podłoga w nowoczesnych wnętrzach.

Nasza firma prowadzi działalność przede wszystkim na terenie Górnego Śląska. Jeśli więc jesteście Państwo z okolic Katowic, zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty, którą mamy przyjemność Państwu zaproponować.